Ігровий автомат The Twisted Circus – отримайте джекпот на арені цирку

Наприкінці 2012 року компанія Microgaming представила свій новий ігровий автомат під назвою The Twisted Circus. Для розробки сюжетної лінії виробник софту цього разу використав номери талановитих артистів циркового жанру. Стати свідком видовищної вистави може кожен охочий, хто обирає ігрові автомати на гривні. Адже після завантаження азартної гри Божевільний Цирк активні осередки на її ігровому полі займуть акробати, силачі та факіри. Атмосферу реальної вистави на екрані відтворить видовищна анімація. Щоразу після складання призового ланцюжка артисти демонструватимуть у режимі реального часу уривки та власну шоу-програму.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 243
Ставки на линию 0.01 - 0.2
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічні особливості онлайн-апарата

The Twisted Circus – азартна гра з 5 барабанами, показником повернення ставок на рівні 96% та 243 постійно активними лініями виплат. Розмір максимального виграшу в цьому онлайн-апараті складає 416 000 монет, заданого гравцем номіналу. Вартість одного кредиту починається з позначки 1 цент і може досягати значення $0,2 за фішку. Перед кожним обертанням майбутній переможець задаватиме бажану кількість кредитів на спині. Цей параметр набуває будь-якого значення в межах від 1 до 20.

Базові символи слот-машини

Цінні кредити в 3D симулятор роздають тематичні картинки з різними коефіцієнтами виплат. У складі оплачуваних рядів ви побачите:

Диким символом апарату став фірмовий логотип. Цей знак повертає на баланс до 3 000 фішок, а також підміняє картинки, що бракують, у призових ланцюжках, зібраних за допомогою базової символіки. Скаттер ігрового автомата Шалений Цирк – квиток на виставу. За допомогою цієї картинки можна повернути на баланс кілька тисяч кредитів та запустити 13 безкоштовних обертів. Кожен виграш під час фріспінів буде автоматично збільшено втричі, детальніше на сторінці бонуси Джойказино.

Як запустити бонусний раунд?

Бонусний символ із зображенням конферансьє відповідає за запуск додаткової гри на окремому екрані. Гравець, опинившись на арені цирку, побачить перед собою 16 кіл із зірочками. Необхідно відкрити позиції на полі, щоб отримати великі виплати. Якщо ви вкажете на 3 однакові знаки, призова гра автоматично завершиться.

Ігровий автомат The Twisted Circus порадує кожного азартного гравця цілим списком вагомих переваг. Він цікавий за своїм сюжетом і щедрий на великі виплати. Саме це слот є постійним учасником турнірів. Всіляко сприяти вашій удачі в цьому апараті буде високий показник віддачі, бонусна гра та безкоштовні спини.