Апарат Money Mad Monkey з фріспінами та двома бонус-турами

Money Mad Monkey – гамінатор, випущений у 2013 році британським виробником Microgaming. Це слот із гарним рейтингом. У багатьох азартних залах гра Скажені Гроші займає топові позиції серед інших емуляторів. Популярність апарату цілком обґрунтована – у ньому є кілька бонусів, кожен з яких може різко покращити фінансовий стан гравця. Ще одна причина, чому цей автомат так підкуповує слотхантерів — його простота. Кожен зможе розібратися з керуванням однорукого бандита. Запускати ігрові автомати від 1 гривні Україна пропонує всім повнолітнім, тому не проґавте таку можливість.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 20
Ставки на линию 0.01-0.1
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічний опис апарата

Грошова Мавпа — це симулятор з 5 барабанами стандартного розміру. На екрані автомата 20 ліній. Перед початком обертань Гемблер може зменшити кількість смуг за допомогою кнопки «Lines». Максимальний розмір ставки – 20 умовних одиниць. З таким коном за випадання комбінацій ви отримуватимете до 10 тисяч доларів! Послідовності з’являтимуться зліва направо. Це буде часто, оскільки значення RTP апарату — 96,23 %. Високий відсоток віддачі добре утримує банк.

Символьний ряд

Серед простих знаків, які лише створюватимуть призові ланцюжки, ви зустрінете:

Ці постаті принесуть до 500 кредитів. Усі названі елементи зможе замінити Дикий Символ. Він зображений як банана. Саме за появу Джокера ви отримуватимете рекордну винагороду – до 10 тисяч умовних одиниць. Вайлд не зможе вплинути на Скаттера. Останній зображений у вигляді логотипу з мавпою. Символ Розкиду приноситиме до 2000 доларів!

Бонуси ігрового автомата

Унікальність апарату Помішана На Грошах Мавпа полягає у його бонус-турах. Ви зможете взяти участь у 3 іграх. Одну з них запускають пачки доларів – Тригери, які включають фриспіни. Вам потрібно буде вибрати одну з грошових пачок, за що ви отримаєте до 20 обертань з множником від 2 до 8. Бочки активують клік-бонус, в якому вам нараховуватимуть гроші за натискання на картинки. І головний тур запускають зображення міста. Вам доведеться піднятися на дах будівлі, попутно отримуючи фінансові винагороди. Ви робитимете кроки за допомогою гральних кісток.
Оскільки в емуляторі низька дисперсія, потрібно дуже постаратися, щоб за 30 прокруток не потрапити до жодного з перерахованих бонусів. Тому можна сміливо користуватися запропонованим гамінатором для отримання швидкого прибутку. Для багатьох гемблерів ця гра в Джойказино на гроші вже стала постійним джерелом доходу. Ви можете наслідувати їх приклад, але для цього краще почати грати прямо зараз!