Ігровий автомат Gorilla – бонуси, виплати в режимі онлайн

Компанія Novomatic у 2013 році створила новий ігровий автомат Gorilla. Сюжет пригодницького апарату присвячений найбільшій мавпі у світі. На 50 активних смугах гри під час обертання барабанів з’являються й інші мешканці жарких тропіків, за допомогою яких можна зібрати комбінації, що оплачуються. «Родзинка» віртуального симулятора Горила — не лише яскрава анімація, а й його функціонал. Детально вивчити всі особливості можна у грі Джойказино на гроші та в демонстраційному режимі.

Характеристики
Рейтинг слота 6
Линии 50
Ставки на линию 1-50
Мультиплееры Есть
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Технічні характеристики онлайн-автомата

Функціонал онлайн-емулятора характеризується наявністю 50 активних ліній та діапазоном ставки на кожну з них (1-200 монет), що дозволяє запускати автомати від 5 грн. Накопичувальний джекпот, тематичний бонусний раунд та численні фрі-обертання не передбачені правилами. У списку параметрів числяться особливі знаки: Wild, Scatter. Після кожного успішного спина активний ризик-раунд на подвоєння виграшу. Гемблер може увімкнути чергове обертання котушок натисканням на кнопку “Старт” або активувавши автоматичний режим керування.

Тематичні символи ігрового автомата

Для отримання виграшу потрібно зібрати комбінацію із двох-трьох однакових картинок. Найбільш цінний знак – зображення горили. Цей символ у кількості п’яти одиниць збільшить кредит гравця у 1000 разів. Якщо весь екран апарата заповниться такими іконками, користувач отримає 50 000 кредитів. Зображення птахів мають такі коефіцієнти: ×4, ×40, ×150, ×500, а тропічні квіти — ×20, ×100, ×400. За ланцюжки з різнокольорових карткових номіналів користувач отримає 10, 20, 200 або 20, 80, 400.

Бонуси та виплати азартної онлайн-ігри

Учасник ігрового процесу поповнить свій рахунок під час десяти фріспінів, які включатимуться після появи трьох Скаттерів. Крім того, силует Африки (Розкид) у кількості трьох одиниць збільшить суму у 200 разів. За допомогою Вайлда (золота маска) геймер збере максимум оплачуваних комбінацій, так як Дикий, при необхідності, замінює прості іконки і завершує виграшну комбінацію. Після кожного успішного спина учасник, за бажання, подвоїть свою виплату у грі за шансами. Його завдання – вгадати колір закритої карти. За неправильної відповіді ставка гравця переходить до банку інтернет-закладу.
П’ятибарабанний автомат Горила пригодницької тематики сподобається любителям багатолінійних азартних ігор, оснащених яскравою графікою та широким діапазоном ставки. Охочі пощекотати свої нерви оцінять раунд на подвоєння та отримають додаткові призи під час free-обертань. Не проґавте шанс вигідно повеселитися – поставте на кожну лінію максимум по 200 монет і в один клік збільште свої кредити в 50 000 разів.