Ігровий автомат Elven Princess: як виграти прогресивний джекпот

Elven Princess – класичний автомат від компанії Novomatic, виконаний у тематиці фентезі. Слот відрізняється досить простими правилами та має дуже незвичайну ризик-гру. Але основна особливість слота Ельфійська Принцеса полягає у можливості виграти прогресивний джекпот. Причому цей шанс, нехай і досить невеликий, є навіть у тих, хто вважає за краще грати виключно за невисокими ставками. Єдина умова отримання головного призу – гра на реальну готівку. Казіно з мінімальним депозитом дозволить почати розваги на вигідних умовах.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 40
Ставки на линию 1-200
Мультиплееры Есть
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Технічні характеристики моделі

Складається ігровий слот Принцеса Ельфів із п’яти котушок. Картинки розташовуються у чотири ряди. Платних ліній сорок, але скористатися всіма можна за бажанням. Мінімальна ціна лінії – 20 центів, максимальна встановлюється ігровим порталом, тому вартість раунду може досягати кількох тисяч монет. Показник RTP знаходиться на позначці 94%. Цикл довгий, волатильність дуже висока. Відсоток освіти хітів – не більше ніж 26%. Прибуток розподіляється так: у фріспінах 63%, решта (37%) – в основній гри.

Діючі правила та ризик-гра

Правила освіти комбі – стандартні. У розрахунок приймаються ланцюжки з 2-5 елементів одного виду, що йдуть із крайньої лівої смуги. Якщо склалося кілька послідовностей, то виграші підсумовуються. Коефіцієнти картинок динамічні та залежать від ставок. Актуальні множники знаходяться у «Paytable». Після кожного вдалого обертання можна взяти участь у ризик-грі, яка є шкалою з рівнями. Щоб подвоїти призові, необхідно натискати кнопку праворуч. Якщо вдасться дійти до останнього рівня, то винагорода виявиться фантастичною.

Функції спеціальних символів

В азартній грі беруть участь два спецсимволи. Сама принцеса виконує роль Вайлда: потрапивши на активну лінію, вона замінює картинки, що не збіглися. Крім цього, Дикі символи утворюють власні комбі. Прогресивний джекпот можна отримати, якщо весь екран заповниться саме цими зображеннями. Другий спеціальний елемент Скаттер (скляна сфера). Розкидані значки приносять дохід у будь-якій позиції, а також запускають 15 фрі-спінів із гарантованим множником х3. Імовірність активації безкоштовного раунду всього 0.49%, тобто приблизно раз на 200 обертань.

Ігровий автомат Elven Princess не підходить для відігравання бонусів, виданих клубом. При грі на реал варто дотримуватися найнижчих ставок: через довгий цикл серйозні комбі випадають рідко, а ось фрі-спини з потрійним множником частіше. Якщо ж ви маєте пристойну суму і готові нею ризикнути, можна погнатися за джекпотом. Але в цьому випадку краще ставити на кінець максимум.