Cool Buck – класичний ігровий слот із трьома барабанами

Незважаючи на солідний вік, стилізований під типового однорукого бандита яскравий і життєрадісний слот Cool Buck не втрачає популярності. Творці апарату компанії Microgaming явно надихалися класичними ігровими автоматами з прорізами для монет. Головним персонажем ретро-апарата “Крутий Долар” став американський грошовий знак, задерикувато усміхнений гравцям зі свого законного місця під барабанами. Якщо цінуєте комфорт та хочете розважатися при любих обставинах, можете обирати ігрові автомати від 1 гривні з мобільного.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 5
Ставки на линию 0.25 - 20
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Нет
Бонусные игры Нет
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічні характеристики ігрового автомата

Гамінатор “Крутий Долар” може похвалитися лише трьома барабанами і п’ятьма ігровими лініями. Формат ігрового поля відповідний – 3х3, прогресивний джекпот відсутній, як і ризик-гра, бонусний раунд чи фріспіни. У грі задіяно типові для однорукого бандита рядові символи та один спеціальний знак Wild із призовими функціями. Гравець має можливість міняти ставки (на лінію приймається від 25 центів до 25 доларів), активувати будь-яку кількість лінійок, запустити звичайні спини або автоматичні обертання в експертному режимі. Максимальний коефіцієнт дорівнює 6000, але він доступний тільки у разі гри по всіх п’яти лінійках.

Рядові символи слота та таблиця виплат

Для зручності гравців та повної подібності з вінтажними однорукими бандитами всі важливі елементи (ігрове поле з 3 барабанами, таблиця виплат з коефіцієнтами та панель управління) автомата Cool Buck розміщено на одному екрані. Призові виплати геймерам приносять поєднання однакових символів активних смугах. Так:

Дикий символ, його функції та особливості

Єдиний спеціальний символ Cool Buck – золотий значок долара, що виконує функції Вайлда. Він замінює будь-які картинки, допомагаючи формувати виграшні комбінації та збільшуючи ваш прибуток. Крім того, Дикун є ще й найоплачуванішим символом слота. Чим більше смуг ви берете участь у грі, тим більше грошей вам принесе Wild, якщо на барабанах випаде комбінація з трьох значків долара. За три Вайлди на першій лінії ви отримаєте 1000 ставок, на другій лінії – 2000, на третій – 3000, на четвертій – 4000 та на п’ятій – 6000.

6000 поточних ставок – статичний джекпот слота “Крутий Долар”. Заради шансу його виграти варто хоч раз запустити гру на реальні ставки в ігровому залі на Джойказино дзеркало. Крім головного призу слот порадує завзятих гемблерів приємними сюрпризами у вигляді частого випадання платних комбінацій, яскравим привабливим дизайном та точною відповідністю коханій багатьма ретро-тематиці.