Battle Tanks – огляд ігрового автомата

Battle Tanks – новий азартний слот від відомого розробника Евоплей Ентертейнмент. Цей автомат запозичив дизайн та тематику з відомої комп’ютерної гри World of Tanks. Якщо ви також є шанувальником гри, то будете в захваті від цього віртуального апарату. Тут порадує знайомий сюжет, чудова якісна графіка та різні бонуси, які допоможуть отримати відмінний виграш у режимі онлайн. Швидше запускайте спин в автоматі Танковий Бій у казино з мінімальним депозитом 10 грн і занурюйтесь у захоплюючий ігровий процес.

Характеристики
Рейтинг слота 9
Линии 9
Ставки на линию 1-100
Мультиплееры Есть
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Evoplay Entertainment
Скриншоты игры

Технічні особливості онлайн-слота

Ігровий автомат оснащений 5 барабанами та 9 активними лініями. Комбінації формуються із 15 зображень. Ви можете вибрати будь-яку кількість ліній. На кожну їх необхідно поставити до 200 монет номіналом від 0.50 до 10 кредитів. Це говорить про те, що ставка на спин в автоматі Battle Tanks варіюється від 50 центів до 18000. Автомат порадує геймерів Ризик-грою, додатковими опціями, спеціальними символами, фріспінами та збільшеними множниками.

Символи азартного слота

Ігровий автомат оснащений тематичними символами, які чудово підкреслюють сюжет слота. Під час гри ви побачите різні танки та іншу бойову техніку, а також номінал гральних карток від десятки до туза. В автоматі Battle Tanks є також спеціальні символи, які можуть збільшити суму виплати. Дикий символ сам не є оплачуваним. Але він здатний собою замінити інші зображення, крім бонусного та Скаттера. Це допоможе доповнити призову комбінацію. Символ Розкиду завжди є прибутковим. Він формує комбінації незалежно від місця розташування. Виграш у своїй вважаються за загальною ставкою. Три Скаттери запускають фриспіни.

Бонусний тематичний раунд ігрового апарату

Бонусний раунд активується, якщо на екрані випадуть три бонусні символи. Він відбувається на додатковому екрані. Тут геймер стане учасником небезпечної битви. Ваша мета – наводити приціл на танки команди супротивників та знищувати їх за допомогою натискання. Чим більше ворогів вам вдасться знищити, тим вищою буде сума виплати. Цей раунд автомата Танковий Бій абсолютно інтуїтивний. Тому він буде зрозумілий і для профі, і для новачків.

Віртуальний апарат Battle Tanks має найвищий відсоток віддачі. Тому ви маєте всі шанси здобути справді привабливий виграш. Слот приваблює геймерів цікавою тематикою, спеціальними символами, крутим дизайном та відмінними бонусними опціями. Він дозволить насолодитися сюжетом улюбленої комп’ютерної гри в азартній інтерпретації.